Novinky

<?php echo $vysledek['title']; ?>
Mistrovství republiky juniorských a dorosteneckých kategorií 12.-13. 2. 2005

20.02.2005, 21:55

V průběhu minulého víkendu proběhlo v hale Otakara Jandery ve Stromovce republikové mistrovství juiorských a dorosteneckých kategorií. I letos jsme vyslali naše nejlepší atlety, aby změřili síly v celorepublikové konkurenci.

Naš atletický klub nominoval na tuto akci Michala Vacka (60m, 200m jun.), Petru Gycovou (3000m jun.), Dominiku Fremrovou (200m dor.) a ještě naši trenéři sestavili štafetu na 4x200m dorostenek ve složení: Fremrová, Palová, Horáčková, Červenková.

Michal už v rozběhu šedesátek zaběhl absolutní rekord našeho klubu a časem 7,14 se kvalifikoval do finále. Tam ze svého výkonu dokázal ještě ukrojit jednu setinku a celkově se umístil na 5. místě. Na dvoustovce se asi ukázal jeho tréninkový výpadek (problémy se zády a s nemocí mu nedovolily v prosinci a lednu plně trénovat). Do finále se bez větších problémů dostal, ale tam už neměl síly ani na zopakování svého času z rozběhu. Běžel "průměrných" 23,09s. I to mu stačilo na neoblíbenou "bramborovou" pozici..

Dvoustovku také běžela Dominika. Tato nadějná svěřenkyně Martina Cvetlera nedokázala navázat na nadějné časy z úvodu halové sezóny a časem 27,29 ani nepostoupila z rozběhu.

Zatímco výkon Dominiky jejího trenéra moc nepotěšil, výkon Petry Grycové určitě musel potěšit všechy. Petra začala letos běhat s Mirkou Petronyukovou a spol. a i to asi stojí za jejím skvělým umístěním. Dokázala doběhnout na 3. místě a získala tedy bronzovou medaili pro Kovošrot (Přeci jenom cenné kovy patří do kovošrotu ..)

Příspěvek

Žádné příspěvky ve fóru.

Adidas

Přihlášení

Přihlašovací údaje

Novinky

10.11.2016 TRÉNINKY

10.11.2016 NOVÉ ROZDĚLENÍ TRÉNINKOVÝCH SKUPIN

Uživatelé online

110 uživatelů

LionSport