Novinky

<?php echo $vysledek['title']; ?>
2. kolo MPD mužů ve Stromovce

05.06.2005, 20:06

Naše mužské družstvo má našlápnuto k vítězství v B skupině přeboru Prahy družstev - rázný krok k tomuto cíli udělali naši borci ve čtvrtek ve Stromovce, kde za sebou nechali všechny soupeře, a historickým bodovým ziskem se vyhoupli na průběžné první místo v soutěži.

Po prvním kole, které proběhlo před 14 dny na FTVS, to vypadalo před čtvrtečním závodem na ostrý souboj s vysokoškoláky z FTVS, do kterého mohl promluvit snad již jen B-tým Olympu - v prvním kole právě FTVS zvítězilo, a Olymp skončil s mírným bodovým odstupem třetí.

Kovošroťáci však hozenou rukavici zvedli tím nejlepším způsobem - už od prvních disciplín získávali bodově navrch nad soupeři, kteří (především FTVS) se nesešli v tak hojném počtu. V úvodním běhu na 110 metrů překážek statečně zabojoval Honza Dobrovolný, který byť s pádem doběhl pro pěkné páté místo. Pak již přišly naše bodové žně: v oštěpu, kouli a na 800m jsme měli hned pětici bodujících, na půlce dokonce se ziskem 37 ze 41 možných bodů. Také výška a dálka patřily mezi vydařené disciplíny. A když k tomu přičteme ještě očekávané body od opor v podobě Michala Vacka na 100 a 200 metrů a Honzy Kotrouše v trojskoku, bylo o výsledku rozhodnuto - celkový bodový byl zisk 231,5 bodů.

Další kolo se uskuteční na Děkance 16. června, a tam se také rozhodne, kdo získá vytoužené 3 hlavní body pro zářiové finále.

Příspěvek

Žádné příspěvky ve fóru.

Adidas

Přihlášení

Přihlašovací údaje

Novinky

10.11.2016 TRÉNINKY

10.11.2016 NOVÉ ROZDĚLENÍ TRÉNINKOVÝCH SKUPIN

Uživatelé online

232 uživatelů

LionSport