Novinky

<?php echo $vysledek['title']; ?>
Družstvu mužů jen těsně unikl postup do baráže o druhou ligu !

18.09.2005, 22:20

18.9.2005 se konalo finále pražského přeboru družstev v atletice. Místem konání byla oblíbená Děkanka ( SP4 ). Bylo nad očekávání hezké počasí, tak jsme doufali, že by nám to počasí mohlo přinést trochu štěstí.

Pro ujasnění situace : naše družstvo mužů se už od svého založení lopotně snaží o nějaký postup do vyšší soutěže. Dopusud se nám to ještě nepovedlo! ( na rozdíl od družstva žen, které osciluje mezi první a druhou ligou ).Narozdíl od předešlých let se letos jsme měli před sezonou velké cíle - postoupit. Předpoklady nebyly špatné. V současnosti nám v klubu vyrůstají silné naděje, které ve spojení se stabilní základnou měli přispět ke kýženému postupu.
Ale co se nestalo !
Do soutěže se ( zrovna letos ) přihlásil ještě dalsí oddíl, který velice dobře dokázal konkurovat našim atletům. Byli to studenti fakulty tělovýchovné UK. A právě ti nás v ten krásný nedělní den odsoudili k setrvání v pražském přeboru ( asi si řekli, že když už tady tu ligu okupujeme deset let, tak tam můžeme zůstat o rok déle ).
Jak to všechno probíhalo ?
Sešli jsme se v ne zrovna silné sestavě ( oslabeni o zraněné posily a lidi a o Filipa Šafandu, který si prý v neděli rád přispí .. ). Ale i tak jsme to měli vypočítané na postup. Jenže na dlouhých tratích dominovali nejen závodníci AC Kovošrot Praha, ale hlavně také Olympu a AC Praha 1890. Takže tam jsme získávali body hlavně díky kvalitním výkonům Alexe Petronyuka, který dokázal vyhrát 800m i 1500m.
Technické disciplíny jsme měli dost obsazené :
Skoky ovládali naši soupeři z FTVS, ale mi jsme jim šlapali na paty. Kromě skoku o tyče jsme na FTVSáky neztratili. Hlavně Honza Kotrouš se blýskl ve skoku dalekém výkonem 669cm, což je absolutní maximum v našem klubu.
Ve vrhačsých sektorech dominovali naši soupeři. Jedině Viktor Černý, Jaromír Jech a Jakub Novotný dosáhli na více bodované pozice.

Příspěvek

Žádné příspěvky ve fóru.

Adidas

Přihlášení

Přihlašovací údaje

Novinky

10.11.2016 TRÉNINKY

10.11.2016 NOVÉ ROZDĚLENÍ TRÉNINKOVÝCH SKUPIN

Uživatelé online

204 uživatelů

LionSport